🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale






Ray-Ban 3707 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ray-Ban |
| Model | RB3707 |
| Color |
Rose gold - Blue (92023F), Black - Blue (9257R5) |
| Shape | Irregular |
| Material | Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 54 mm, 57 mm |
| Bridge Width | 20 mm |
| Temple Width | 140 mm, 145 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, VIA VALCOZZENA, 10 32021 AGORDO, ITALY |
| Importer |
LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |
Select Select Color
Select Select Lens Type
From $42.70
Original: $121.99
-65%Ray-Ban 3707 Sunglass—
$121.99
$42.70Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ray-Ban |
| Model | RB3707 |
| Color |
Rose gold - Blue (92023F), Black - Blue (9257R5) |
| Shape | Irregular |
| Material | Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 54 mm, 57 mm |
| Bridge Width | 20 mm |
| Temple Width | 140 mm, 145 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, VIA VALCOZZENA, 10 32021 AGORDO, ITALY |
| Importer |
LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |
























