🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale







Ray-Ban 3701 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ray-Ban |
| Model | RB3701 |
| Color | Gold (001/6B), Gunmetal (004/5J) |
| Shape | Rectangle |
| Material | Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 59 (XXL) |
| Bridge Width | 17 mm |
| Temple Width | 145 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, VIA VALCOZZENA, 10 32021 AGORDO, ITALY |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |
Select Select Color
Select Select Lens Type
From $63.70
Original: $182.00
-65%Ray-Ban 3701 Sunglass—
$182.00
$63.70Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ray-Ban |
| Model | RB3701 |
| Color | Gold (001/6B), Gunmetal (004/5J) |
| Shape | Rectangle |
| Material | Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 59 (XXL) |
| Bridge Width | 17 mm |
| Temple Width | 145 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, VIA VALCOZZENA, 10 32021 AGORDO, ITALY |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |
























