🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale



Ray-Ban 3699 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ray-Ban |
| Model | RB3699 |
| Color | Black on Gold (900031) |
| Shape | Square |
| Material | Acetate |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 56 mm (M), 59 mm (L) |
| Bridge Width | 18 mm |
| Temple Width | 145 mm |
| Country Of Origin | CHINA |
| Manufacturing Details | OUDENG ZONE, GAOBU TOWN, 523268, DONGGUAN CITY 190, |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |
$39.80
Original: $113.71
-65%Ray-Ban 3699 Sunglass—
$113.71
$39.80Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ray-Ban |
| Model | RB3699 |
| Color | Black on Gold (900031) |
| Shape | Square |
| Material | Acetate |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 56 mm (M), 59 mm (L) |
| Bridge Width | 18 mm |
| Temple Width | 145 mm |
| Country Of Origin | CHINA |
| Manufacturing Details | OUDENG ZONE, GAOBU TOWN, 523268, DONGGUAN CITY 190, |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |
























