


Ray-Ban 3589 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ray-Ban |
| Model | RB3589 |
| Color |
Black on Gold (90548G) |
| Shape |
Phantos |
| Material | Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 55 mm |
| Bridge Width | 18 mm |
| Temple Width | 140 mm |
| Country Of Origin | CHINA |
| Manufacturing Details |
OUDENG ZONE, |
| Importer |
LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., |
Original: $120.96
-65%$120.96
$42.34Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ray-Ban |
| Model | RB3589 |
| Color |
Black on Gold (90548G) |
| Shape |
Phantos |
| Material | Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 55 mm |
| Bridge Width | 18 mm |
| Temple Width | 140 mm |
| Country Of Origin | CHINA |
| Manufacturing Details |
OUDENG ZONE, |
| Importer |
LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., |
























