🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale















Ray-Ban 3565 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ray-Ban |
| Model | RB3565 |
| Color | Silver (0033F), Legend Gold (919631), Black (00271),Rose gold(92023F) |
| Shape | Irregular |
| Material | Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 51 mm, 53 mm, 55mm |
| Bridge Width | 20 mm |
| Temple Width | 145 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, VIA VALCOZZENA, 10 32021 AGORDO, ITALY |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |
Select Select Color
Select Select Lens Type
From $42.70
Original: $121.99
-65%Ray-Ban 3565 Sunglass—
$121.99
$42.70Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ray-Ban |
| Model | RB3565 |
| Color | Silver (0033F), Legend Gold (919631), Black (00271),Rose gold(92023F) |
| Shape | Irregular |
| Material | Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 51 mm, 53 mm, 55mm |
| Bridge Width | 20 mm |
| Temple Width | 145 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, VIA VALCOZZENA, 10 32021 AGORDO, ITALY |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |
























