š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale




Ray-Ban 3026I Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ā Ray-Ban |
| Model | Ā RB3026I |
| Color | Ā Green (W2027) |
| Shape | Ā Aviator |
| Material | Ā Metal |
| Type | Ā Full Rim |
| Lens Width | Ā 62 mm |
| Bridge Width | Ā 14 mm |
| Temple Width | Ā 140 mm |
| Country Of Origin | INDIA |
| Manufacturing Details | RAYBAN SUN OPTICS INDIA PVT.LTD., SP 810-811, PHASE -II, RIICO INDUSTRIAL AREA, BHIWADI, RAJASTHAN-301019 |
| Importer |
LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |
$26.40
Original: $75.43
-65%Ray-Ban 3026I Sunglassā
$75.43
$26.40Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ā Ray-Ban |
| Model | Ā RB3026I |
| Color | Ā Green (W2027) |
| Shape | Ā Aviator |
| Material | Ā Metal |
| Type | Ā Full Rim |
| Lens Width | Ā 62 mm |
| Bridge Width | Ā 14 mm |
| Temple Width | Ā 140 mm |
| Country Of Origin | INDIA |
| Manufacturing Details | RAYBAN SUN OPTICS INDIA PVT.LTD., SP 810-811, PHASE -II, RIICO INDUSTRIAL AREA, BHIWADI, RAJASTHAN-301019 |
| Importer |
LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |
























