š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale



Ray-Ban 2203 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ā Ray-Ban |
| Model | Ā RB 2203 |
| Color | Ā Black (901/32) |
| Shape | Ā Square |
| Material | Ā Acetate |
| Type | Ā Full Rim |
| Lens Width | Ā 52 mm, 55 mm |
| Bridge Width | Ā 20 mm |
| Temple Width | Ā 145 mm |
| Country Of Origin | INDIA |
| Manufacturing Details | RAYBAN SUN OPTICS INDIA PVT.LTD., SP 810-811, PHASE -II, RIICO INDUSTRIAL AREA, BHIWADI, RAJASTHAN-301019 |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |
$123.03
Ray-Ban 2203 Sunglassā
$123.03
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ā Ray-Ban |
| Model | Ā RB 2203 |
| Color | Ā Black (901/32) |
| Shape | Ā Square |
| Material | Ā Acetate |
| Type | Ā Full Rim |
| Lens Width | Ā 52 mm, 55 mm |
| Bridge Width | Ā 20 mm |
| Temple Width | Ā 145 mm |
| Country Of Origin | INDIA |
| Manufacturing Details | RAYBAN SUN OPTICS INDIA PVT.LTD., SP 810-811, PHASE -II, RIICO INDUSTRIAL AREA, BHIWADI, RAJASTHAN-301019 |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |
























