🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale




Ray-Ban 2198 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ray-Ban |
| Model | RB2198 |
| Color |
Grey Havana (133348) |
| Shape |
Square |
| Material | Shell |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 56 mm |
| Bridge Width | 14 mm |
| Temple Width | 145 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, VIA VALCOZZENA, 10 32021 AGORDO, ITALY |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |
$50.66
Original: $144.75
-65%Ray-Ban 2198 Sunglass—
$144.75
$50.66Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ray-Ban |
| Model | RB2198 |
| Color |
Grey Havana (133348) |
| Shape |
Square |
| Material | Shell |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 56 mm |
| Bridge Width | 14 mm |
| Temple Width | 145 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, VIA VALCOZZENA, 10 32021 AGORDO, ITALY |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |
























