🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale



Ray-Ban 2190 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ray-Ban |
| Model | RB2190 |
| Color |
Havana on Transparent Brown (1292B1) |
| Shape |
Square |
| Material | Shell |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 53 mm, 55 mm |
| Bridge Width | 20 mm |
| Temple Width | 145 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, VIA VALCOZZENA, 10 32021 AGORDO, ITALY |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |
$43.42
Original: $124.06
-65%Ray-Ban 2190 Sunglass—
$124.06
$43.42Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ray-Ban |
| Model | RB2190 |
| Color |
Havana on Transparent Brown (1292B1) |
| Shape |
Square |
| Material | Shell |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 53 mm, 55 mm |
| Bridge Width | 20 mm |
| Temple Width | 145 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, VIA VALCOZZENA, 10 32021 AGORDO, ITALY |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |
























