🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale












Ray-Ban 2185 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ray-Ban |
| Model | RB2185 |
| Color | Brown (1248AC), Blue White Gradient (12993M), Pink Havana (133451) |
| Shape | Phantos |
| Material | Shell |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 52 mm, 55 mm |
| Bridge Width | 18 mm |
| Temple Width | 145 mm |
| Country Of Origin | INDIA |
| Manufacturing Details | RAYBAN SUN OPTICS INDIA PVT.LTD., SP 810-811, PHASE -II, RIICO INDUSTRIAL AREA, BHIWADI, RAJASTHAN-301019 |
Select Select Color
Select Select Lens Type
From $37.26
Original: $106.47
-65%Ray-Ban 2185 Sunglass—
$106.47
$37.26Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ray-Ban |
| Model | RB2185 |
| Color | Brown (1248AC), Blue White Gradient (12993M), Pink Havana (133451) |
| Shape | Phantos |
| Material | Shell |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 52 mm, 55 mm |
| Bridge Width | 18 mm |
| Temple Width | 145 mm |
| Country Of Origin | INDIA |
| Manufacturing Details | RAYBAN SUN OPTICS INDIA PVT.LTD., SP 810-811, PHASE -II, RIICO INDUSTRIAL AREA, BHIWADI, RAJASTHAN-301019 |
























