🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale



Prada A12S Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Prada |
| Model | PR A12S |
| Color | Black (16K08Z) |
| Shape | Rectangle |
| Material | Acetate |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 52 mm |
| Bridge Width | 21 mm |
| Temple Length | 140 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |
$124.18
Original: $354.80
-65%Prada A12S Sunglass—
$354.80
$124.18Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Prada |
| Model | PR A12S |
| Color | Black (16K08Z) |
| Shape | Rectangle |
| Material | Acetate |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 52 mm |
| Bridge Width | 21 mm |
| Temple Length | 140 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |
























