š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale



Oliver Peoples 5498SU Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ā Oliver Peoples |
| Model | Ā OP5498SU |
| Color | Ā Black (149253) |
| Shape | Ā Rectangle |
| Material | Ā Acetate |
| Type | Ā Full Rim |
| Lens Width | Ā 50 mmĀ |
| Temple Length | Ā 145 mm |
| Bridge Width | Ā 23 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 Ā 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506Ā |
$94.22
Original: $269.20
-65%Oliver Peoples 5498SU Sunglassā
$269.20
$94.22Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ā Oliver Peoples |
| Model | Ā OP5498SU |
| Color | Ā Black (149253) |
| Shape | Ā Rectangle |
| Material | Ā Acetate |
| Type | Ā Full Rim |
| Lens Width | Ā 50 mmĀ |
| Temple Length | Ā 145 mm |
| Bridge Width | Ā 23 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 Ā 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506Ā |






















