🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale






Versace 4405 Sunglass
| Brand | Versace |
| Model No | VE4405 |
| Colour | Black (GB1/87), Transparent Brown Gradient (533213) |
| Shape | Rectangle |
| Material | Nylon |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 54 mm |
| Temple Length | 140 mm |
| Bridge Width | 22 mm |
Select Color
Select Material
Select Type
From $165.99
Versace 4405 Sunglass—
$165.99
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Versace |
| Model No | VE4405 |
| Colour | Black (GB1/87), Transparent Brown Gradient (533213) |
| Shape | Rectangle |
| Material | Nylon |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 54 mm |
| Temple Length | 140 mm |
| Bridge Width | 22 mm |






















