🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale











Versace 4444U Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Â Versace |
| Model No | Â VE4444U |
| Color |
 Havana (108/73), Black (GB1/87), Transparent Pink (5355AK) |
| Shape | Â Rectangle |
| Material | Â Shell |
| Type | Â Full Rim |
| Lens Width | Â 54 mm |
| Temple Length | Â 140 mm |
| Bridge Width | Â 21 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 Â 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |
Select Select Color
Select Select Lens Type
From $58.10
Original: $165.99
-65%Versace 4444U Sunglass—
$165.99
$58.10Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Â Versace |
| Model No | Â VE4444U |
| Color |
 Havana (108/73), Black (GB1/87), Transparent Pink (5355AK) |
| Shape | Â Rectangle |
| Material | Â Shell |
| Type | Â Full Rim |
| Lens Width | Â 54 mm |
| Temple Length | Â 140 mm |
| Bridge Width | Â 21 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 Â 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |






















