š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale



Prada A05S Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Prada |
| Model | PR A05S |
| Color | Ā Black malt tortoise (16O10CĀ ) |
| Shape | Ā Rectangle |
| Material | Ā Acetate |
| Type | Ā Full Rim |
| Lens Width | Ā 53 mm |
| Bridge Width | Ā 20 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 Ā 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506Ā |
$131.42
Original: $375.49
-65%Prada A05S Sunglassā
$375.49
$131.42Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Prada |
| Model | PR A05S |
| Color | Ā Black malt tortoise (16O10CĀ ) |
| Shape | Ā Rectangle |
| Material | Ā Acetate |
| Type | Ā Full Rim |
| Lens Width | Ā 53 mm |
| Bridge Width | Ā 20 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 Ā 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506Ā |
























