🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale






Polo Ralph Lauren 4202 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Polo Ralph Lauren |
| Model No | PRL4202 |
| Color | Shiny Dark Tortoise Black (500387), Shiny Red Havana (608987) |
| Shape | Square |
| Material | Acetate |
| Type | Half Rim |
| Lens Width | 55 mm (XXL) |
| Temple Length | 145 mm |
| Bridge Width | 21 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |
Select Select Color
Select Select Lens Type
From $42.61
Original: $121.75
-65%Polo Ralph Lauren 4202 Sunglass—
$121.75
$42.61Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Polo Ralph Lauren |
| Model No | PRL4202 |
| Color | Shiny Dark Tortoise Black (500387), Shiny Red Havana (608987) |
| Shape | Square |
| Material | Acetate |
| Type | Half Rim |
| Lens Width | 55 mm (XXL) |
| Temple Length | 145 mm |
| Bridge Width | 21 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |
























