🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale



Polo Ralph Lauren 4195U Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Polo Ralph Lauren |
| Model No | PRL4195U |
| Color | Matte Black (500187) |
| Shape | Square |
| Material | Injected |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 57 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Bridge Width | 19 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |
$34.46
Original: $98.47
-65%Polo Ralph Lauren 4195U Sunglass—
$98.47
$34.46Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Polo Ralph Lauren |
| Model No | PRL4195U |
| Color | Matte Black (500187) |
| Shape | Square |
| Material | Injected |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 57 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Bridge Width | 19 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |
























