🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale






Polo Ralph Lauren 4167 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Polo Ralph Lauren |
| Model No | PRL4167 |
| Color | Dark Havana (500371), Shiny Black (500180) |
| Shape | Square |
| Material | Shell |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 56 mm (M) |
| Temple Length | 145 mm |
| Bridge Width | 17 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |
Select Select Color
Select Select Lens Type
From $34.46
Original: $98.47
-65%Polo Ralph Lauren 4167 Sunglass—
$98.47
$34.46Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Polo Ralph Lauren |
| Model No | PRL4167 |
| Color | Dark Havana (500371), Shiny Black (500180) |
| Shape | Square |
| Material | Shell |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 56 mm (M) |
| Temple Length | 145 mm |
| Bridge Width | 17 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |
























