🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale



Oliver Peoples 5433U Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Oliver Peoples |
| Model | OP5433U |
| Color | Cocobolo (1003) |
| Shape | Square |
| Material | Acetate |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 50 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Bridge Width | 21 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |
$77.65
Original: $221.86
-65%Oliver Peoples 5433U Sunglass—
$221.86
$77.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Oliver Peoples |
| Model | OP5433U |
| Color | Cocobolo (1003) |
| Shape | Square |
| Material | Acetate |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 50 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Bridge Width | 21 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |
























