🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale



Oakley 9416 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Oakley |
| Model | OO9416 |
| Color |  Matte black (06) |
| Shape | Â Rectangle |
| Material | Â Injected |
| Type | Â Full Rim |
| Lens Width |  64 mm |
| Bridge Width | Â 17 mm |
| Temple Length | 132 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 Â 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506Â |
$41.25
Original: $117.87
-65%Oakley 9416 Sunglass—
$117.87
$41.25Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Oakley |
| Model | OO9416 |
| Color |  Matte black (06) |
| Shape | Â Rectangle |
| Material | Â Injected |
| Type | Â Full Rim |
| Lens Width |  64 mm |
| Bridge Width | Â 17 mm |
| Temple Length | 132 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 Â 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506Â |
























