🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale



Oakley 9188 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Oakley |
| Model | OO9188 |
| Color | Â Polished black (F7) |
| Shape | Â Rectangle |
| Material | Â Injected |
| Type | Â Half Rim |
| Lens Width |  59 mm |
| Bridge Width | Â 12 mm |
| Temple Length | 133 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 Â 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506Â |
$38.54
Original: $110.11
-65%Oakley 9188 Sunglass—
$110.11
$38.54Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Oakley |
| Model | OO9188 |
| Color | Â Polished black (F7) |
| Shape | Â Rectangle |
| Material | Â Injected |
| Type | Â Half Rim |
| Lens Width |  59 mm |
| Bridge Width | Â 12 mm |
| Temple Length | 133 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 Â 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506Â |
























