🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale



Oakley 9018 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Oakley |
| Model | OA9018 |
| Color | Polished Clear (901802) |
| Shape | Rectangle |
| Type | Full Rim |
| Material | Shell |
| Lens Width | 55 mm |
| Temple Length | 143 mm |
| Bridge Width | 20 mm |
| Country Of Origin | CHINA |
| Manufacturing Details | OUDENG ZONE, GAOBU TOWN, 523268, DONGGUAN CITY 190 |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |
$27.95
Original: $79.86
-65%Oakley 9018 Sunglass—
$79.86
$27.95Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Oakley |
| Model | OA9018 |
| Color | Polished Clear (901802) |
| Shape | Rectangle |
| Type | Full Rim |
| Material | Shell |
| Lens Width | 55 mm |
| Temple Length | 143 mm |
| Bridge Width | 20 mm |
| Country Of Origin | CHINA |
| Manufacturing Details | OUDENG ZONE, GAOBU TOWN, 523268, DONGGUAN CITY 190 |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |
























