🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale



Oakley 4124 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Oakley |
| Model | OO4124 |
| Color | Matte black (02) |
| Shape | Rectangle |
| Material | Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 62 mm |
| Bridge Width | 17 mm |
| Temple Length | 136 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |
$122.53
Oakley 4124 Sunglass—
$122.53
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Oakley |
| Model | OO4124 |
| Color | Matte black (02) |
| Shape | Rectangle |
| Material | Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 62 mm |
| Bridge Width | 17 mm |
| Temple Length | 136 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |
























