🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale



Miu Miu 07YS Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Â Miu Miu |
| Model No | Â MU 07YS |
| Color |
 Honey havana (14L09Z) |
| Shape |
 Rectangle |
| Material | Â Acetate |
| Type | Â Full Rim |
| Lens Width |  53 mm |
| Temple Length | Â 135 mm |
| Bridge Width | Â 18 mm |
| Manufacturing | Made In Japan |
| Country of origin | Italy |
$255.24
Miu Miu 07YS Sunglass—
$255.24
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Â Miu Miu |
| Model No | Â MU 07YS |
| Color |
 Honey havana (14L09Z) |
| Shape |
 Rectangle |
| Material | Â Acetate |
| Type | Â Full Rim |
| Lens Width |  53 mm |
| Temple Length | Â 135 mm |
| Bridge Width | Â 18 mm |
| Manufacturing | Made In Japan |
| Country of origin | Italy |
























