š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale


MAUI JIM 874RM Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ā Maui Jim |
| Model No | Ā 874RM |
| Color |
Ā Red (02D) |
| Shape |
Ā Irregular |
| Material | Ā Metal |
| Type | Ā Full Rim |
| Lens Width | Ā 52 mm |
| Temple Length | Ā 145 mm |
| Bridge Width | Ā 20 mm |
| Country of Origin | USA |
| Manufactured at | Peoria, Illinois, USA |
| Imported by | Kering Eyewear India Pvt. Ltd |
$219.54
MAUI JIM 874RM Sunglassā
$219.54
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ā Maui Jim |
| Model No | Ā 874RM |
| Color |
Ā Red (02D) |
| Shape |
Ā Irregular |
| Material | Ā Metal |
| Type | Ā Full Rim |
| Lens Width | Ā 52 mm |
| Temple Length | Ā 145 mm |
| Bridge Width | Ā 20 mm |
| Country of Origin | USA |
| Manufactured at | Peoria, Illinois, USA |
| Imported by | Kering Eyewear India Pvt. Ltd |
























