🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale



MAUI JIM 842H Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Â Maui Jim |
| Model No | Â 842H |
| Color |
 White Grey Transparent (21D) |
| Shape |
 Square |
| Material | Â Shell |
| Type | Â Full Rim |
| Lens Width | Â 52 mm |
| Temple Length |
 146 mm |
| Bridge Width | Â 22 mm |
| Country of Origin | USA |
| Manufactured at | Peoria, Illinois, USA |
| Imported by | Kering Eyewear India Pvt. |
$55.38
Original: $158.23
-65%MAUI JIM 842H Sunglass—
$158.23
$55.38Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Â Maui Jim |
| Model No | Â 842H |
| Color |
 White Grey Transparent (21D) |
| Shape |
 Square |
| Material | Â Shell |
| Type | Â Full Rim |
| Lens Width | Â 52 mm |
| Temple Length |
 146 mm |
| Bridge Width | Â 22 mm |
| Country of Origin | USA |
| Manufactured at | Peoria, Illinois, USA |
| Imported by | Kering Eyewear India Pvt. |
























