š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale


MAUI JIM 837 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ā Maui Jim |
| Model No | Ā 837 |
| Color |
Ā Black (02) |
| Shape |
Ā Irregular |
| Material | Ā Metal |
| Type | Ā Full Rim |
| Lens Width | Ā 49 mm |
| Temple Length | Ā 145 mm |
| Bridge Width | Ā 24 mm |
| Country of Origin | USA |
| Manufactured at | Peoria, Illinois, USA |
| Imported by | Kering Eyewear India Pvt. Ltd |
Ā
$290.15
MAUI JIM 837 Sunglassā
$290.15
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ā Maui Jim |
| Model No | Ā 837 |
| Color |
Ā Black (02) |
| Shape |
Ā Irregular |
| Material | Ā Metal |
| Type | Ā Full Rim |
| Lens Width | Ā 49 mm |
| Temple Length | Ā 145 mm |
| Bridge Width | Ā 24 mm |
| Country of Origin | USA |
| Manufactured at | Peoria, Illinois, USA |
| Imported by | Kering Eyewear India Pvt. Ltd |
Ā
























