🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale



MAUI JIM 810 Sunglass
@@@
| Brand | Maui Jim |
| Model No | 810 |
| Color |
Black (07E) |
| Shape |
Square |
| Material | Shell |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 61 mm |
| Temple Length |
125 mm |
| Bridge Width | 18 mm |
| Country of Origin | USA |
| Manufactured at | Peoria, Illinois, USA |
| Imported by | Kering Eyewear India Pvt. |
$52.94
Original: $151.25
-65%MAUI JIM 810 Sunglass—
$151.25
$52.94Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
@@@
| Brand | Maui Jim |
| Model No | 810 |
| Color |
Black (07E) |
| Shape |
Square |
| Material | Shell |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 61 mm |
| Temple Length |
125 mm |
| Bridge Width | 18 mm |
| Country of Origin | USA |
| Manufactured at | Peoria, Illinois, USA |
| Imported by | Kering Eyewear India Pvt. |
























