🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale



MAUI JIM 780DBS Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Maui Jim |
| Model No | 780DBS |
| Color |
Blue Brown (03) |
| Shape |
Square |
| Material | Shell |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 54 mm |
| Temple Length |
145 mm |
| Bridge Width | 20 mm |
| Country of Origin | USA |
| Manufactured at | Peoria, Illinois, USA |
| Imported by | Kering Eyewear India Pvt. |
$66.24
Original: $189.27
-65%MAUI JIM 780DBS Sunglass—
$189.27
$66.24Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Maui Jim |
| Model No | 780DBS |
| Color |
Blue Brown (03) |
| Shape |
Square |
| Material | Shell |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 54 mm |
| Temple Length |
145 mm |
| Bridge Width | 20 mm |
| Country of Origin | USA |
| Manufactured at | Peoria, Illinois, USA |
| Imported by | Kering Eyewear India Pvt. |
























