š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale


MAUI JIM 728 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ā Maui Jim |
| Model No | Ā 728 |
| Color |
Ā Black (2M) |
| Shape |
Ā Aviator |
| Material | Ā Metal |
| Type | Ā Full Rim |
| Lens Width | Ā 61 mm |
| Temple Length | Ā 140 mm |
| Bridge Width | Ā 16 mm |
| Country of Origin | USA |
| Manufactured at | Peoria, Illinois, USA |
| Imported by | Kering Eyewear India Pvt. Ltd |
$60.54
Original: $172.98
-65%MAUI JIM 728 Sunglassā
$172.98
$60.54Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ā Maui Jim |
| Model No | Ā 728 |
| Color |
Ā Black (2M) |
| Shape |
Ā Aviator |
| Material | Ā Metal |
| Type | Ā Full Rim |
| Lens Width | Ā 61 mm |
| Temple Length | Ā 140 mm |
| Bridge Width | Ā 16 mm |
| Country of Origin | USA |
| Manufactured at | Peoria, Illinois, USA |
| Imported by | Kering Eyewear India Pvt. Ltd |
























