🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale


MAUI JIM 648RM Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Maui Jim |
| Model No | 648RM |
| Color |
Red Tortoise (10) |
| Shape |
Shell |
| Material | Square |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 58 mm |
| Temple Length |
145 mm |
| Bridge Width | 17 mm |
| Country of Origin | USA |
| Manufactured at | Peoria, Illinois, USA |
| Imported by | Kering Eyewear India Pvt. |
$143.49
MAUI JIM 648RM Sunglass—
$143.49
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Maui Jim |
| Model No | 648RM |
| Color |
Red Tortoise (10) |
| Shape |
Shell |
| Material | Square |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 58 mm |
| Temple Length |
145 mm |
| Bridge Width | 17 mm |
| Country of Origin | USA |
| Manufactured at | Peoria, Illinois, USA |
| Imported by | Kering Eyewear India Pvt. |
























