š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale


MAUI JIM 644RS Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ā Maui Jim |
| Model No | Ā 644RS |
| Color |
Ā Dark Brown (15) |
| Shape |
Ā Square |
| Material | Ā Shell |
| Type | Ā Full Rim |
| Lens Width | Ā 53 mm |
| Temple Length | Ā 123 mm |
| Bridge Width | Ā 17 mm |
| Country of Origin | USA |
| Manufactured at | Peoria, Illinois, USA |
| Imported by | Kering Eyewear India Pvt. Ltd |
$64.61
Original: $184.61
-65%MAUI JIM 644RS Sunglassā
$184.61
$64.61Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ā Maui Jim |
| Model No | Ā 644RS |
| Color |
Ā Dark Brown (15) |
| Shape |
Ā Square |
| Material | Ā Shell |
| Type | Ā Full Rim |
| Lens Width | Ā 53 mm |
| Temple Length | Ā 123 mm |
| Bridge Width | Ā 17 mm |
| Country of Origin | USA |
| Manufactured at | Peoria, Illinois, USA |
| Imported by | Kering Eyewear India Pvt. Ltd |
























