🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale



MAUI JIM 644HS Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Â Maui Jim |
| Model No | Â 644HS |
| Color |
 Brown (14) |
| Shape |
 Square |
| Material | Â Shell |
| Type | Â Full Rim |
| Lens Width | Â 53 mm |
| Temple Length | Â 145 mm |
| Bridge Width | Â 17 mm |
| Country of Origin | USA |
| Manufactured at | Peoria, Illinois, USA |
| Imported by | Kering Eyewear India Pvt. Ltd |
$64.61
Original: $184.61
-65%MAUI JIM 644HS Sunglass—
$184.61
$64.61Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Â Maui Jim |
| Model No | Â 644HS |
| Color |
 Brown (14) |
| Shape |
 Square |
| Material | Â Shell |
| Type | Â Full Rim |
| Lens Width | Â 53 mm |
| Temple Length | Â 145 mm |
| Bridge Width | Â 17 mm |
| Country of Origin | USA |
| Manufactured at | Peoria, Illinois, USA |
| Imported by | Kering Eyewear India Pvt. Ltd |
























