š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale



Marc Jacobs 575/S Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ā Marc Jacobs |
| Model No |
Ā MJĀ 575/S |
| Color | Ā Plum GradientĀ (J5G/3X) |
| Shape |
Ā Irregular |
| Material |
Ā Metal |
| Type | Ā Full Rim |
| Lens Width | Ā 59 mm |
| Temple Length | Ā 140 mm |
| Bridge Width | Ā 14 mm |
| Country of Origin | China |
| Manufactured At | China |
| Imported By | Safilo India Pvt. Ltd. |
$39.38
Original: $112.52
-65%Marc Jacobs 575/S Sunglassā
$112.52
$39.38Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ā Marc Jacobs |
| Model No |
Ā MJĀ 575/S |
| Color | Ā Plum GradientĀ (J5G/3X) |
| Shape |
Ā Irregular |
| Material |
Ā Metal |
| Type | Ā Full Rim |
| Lens Width | Ā 59 mm |
| Temple Length | Ā 140 mm |
| Bridge Width | Ā 14 mm |
| Country of Origin | China |
| Manufactured At | China |
| Imported By | Safilo India Pvt. Ltd. |
























