š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale




Irus 1076 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ā Irus |
| Model No |
Ā IR1076 |
| Color |
Ā Blue (C4) |
| Shape | Ā Rectangle |
| Material | Ā Metal |
| Type | Ā Full Rim |
| Lens Width | Ā 56 mm |
| Temple Length | Ā 137 mm |
| Bridge Width | Ā 16 mm |
| Country of Origin | India / China / Vietnam |
| Manufactured At | India / China / Vietnam |
| Imported By | Ronak Optik India Pvt. Ltd. |
$12.11
Irus 1076 Sunglassā
$12.11
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ā Irus |
| Model No |
Ā IR1076 |
| Color |
Ā Blue (C4) |
| Shape | Ā Rectangle |
| Material | Ā Metal |
| Type | Ā Full Rim |
| Lens Width | Ā 56 mm |
| Temple Length | Ā 137 mm |
| Bridge Width | Ā 16 mm |
| Country of Origin | India / China / Vietnam |
| Manufactured At | India / China / Vietnam |
| Imported By | Ronak Optik India Pvt. Ltd. |








