š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
















Irus 1075 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ā Irus |
| Model No |
Ā IR1075 |
| Color |
Ā Blue (C3),Ā Dark BlueĀ (C1),Ā Black (C4),Ā Red & Black (C2) |
| Shape | Ā Rectangle |
| Material | Ā Shell |
| Type | Ā Full Rim |
| Lens Width | Ā 57 mm |
| Temple Length | Ā 142 mm |
| Bridge Width | Ā 15 mm |
| Country of Origin | India / China / Vietnam |
| Manufactured At | India / China / Vietnam |
| Imported By | Ronak Optik India Pvt. Ltd. |
Select Select Color
Select Select Lens Type
From $12.11
Irus 1075 Sunglassā
$12.11
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ā Irus |
| Model No |
Ā IR1075 |
| Color |
Ā Blue (C3),Ā Dark BlueĀ (C1),Ā Black (C4),Ā Red & Black (C2) |
| Shape | Ā Rectangle |
| Material | Ā Shell |
| Type | Ā Full Rim |
| Lens Width | Ā 57 mm |
| Temple Length | Ā 142 mm |
| Bridge Width | Ā 15 mm |
| Country of Origin | India / China / Vietnam |
| Manufactured At | India / China / Vietnam |
| Imported By | Ronak Optik India Pvt. Ltd. |








