š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale




















Irus 1050 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ā Irus |
| Model No |
Ā IR1050 |
| Color |
Ā Silver & Blue (C5), Dark Havana & Golden (C6), Golden (C3), Black & Silver (C2) |
| Shape | Ā Round |
| Material | Ā Metal |
| Type | Ā Full Rim |
| Lens Width | Ā 52 mm |
| Temple Length | Ā 138 mm |
| Bridge Width | Ā 18 mm |
| Country of Origin | India / China / Vietnam |
| Manufactured At | India / China / Vietnam |
| Imported By | Ronak Optik India Pvt. Ltd. |
Select Select Color
Select Select Lens Type
From $15.13
Irus 1050 Sunglassā
$15.13
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ā Irus |
| Model No |
Ā IR1050 |
| Color |
Ā Silver & Blue (C5), Dark Havana & Golden (C6), Golden (C3), Black & Silver (C2) |
| Shape | Ā Round |
| Material | Ā Metal |
| Type | Ā Full Rim |
| Lens Width | Ā 52 mm |
| Temple Length | Ā 138 mm |
| Bridge Width | Ā 18 mm |
| Country of Origin | India / China / Vietnam |
| Manufactured At | India / China / Vietnam |
| Imported By | Ronak Optik India Pvt. Ltd. |








