š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale








Irus 1073 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ā Irus |
| Model No |
Ā IR1073 |
| Color |
Matte Black (C2), BlueĀ (C4) |
| Shape | Ā Rectangle |
| Material | Ā Shell |
| Type | Ā Full Rim |
| Lens Width | Ā 55 mm |
| Temple Length | Ā 142 mm |
| Bridge Width | Ā 19 mm |
| Country of Origin | India / China / Vietnam |
| Manufactured At | India / China / Vietnam |
| Imported By | Ronak Optik India Pvt. Ltd. |
Select Select Color
Select Select Lens Type
From $13.12
Irus 1073 Sunglassā
$13.12
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ā Irus |
| Model No |
Ā IR1073 |
| Color |
Matte Black (C2), BlueĀ (C4) |
| Shape | Ā Rectangle |
| Material | Ā Shell |
| Type | Ā Full Rim |
| Lens Width | Ā 55 mm |
| Temple Length | Ā 142 mm |
| Bridge Width | Ā 19 mm |
| Country of Origin | India / China / Vietnam |
| Manufactured At | India / China / Vietnam |
| Imported By | Ronak Optik India Pvt. Ltd. |








