🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale




Eyepetizer York Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | EYEPETIZER |
| Model No | YORK |
| Color |  GOLD (C.4–25), MATTE-BLACK (C.6–OP–27) |
| Shape | Geometric |
| Material | Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 50 mm |
| Bridge Width | 21 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
Select Select Color
Select Select Lens Option
From $114.08
Original: $325.93
-65%Eyepetizer York Sunglass—
$325.93
$114.08Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | EYEPETIZER |
| Model No | YORK |
| Color |  GOLD (C.4–25), MATTE-BLACK (C.6–OP–27) |
| Shape | Geometric |
| Material | Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 50 mm |
| Bridge Width | 21 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
























