🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale




Eyepetizer Twiggy Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | EYEPETIZER |
| Model No | TWIGGY |
| Color | BLACK-GOLD (C.A–4–68), BLUE-SILVER (C.BY–1–69) |
| Shape | Triangle |
| Material | S/M/S |
| Type | Full-Rim |
| Lens Width | 46 mm |
| Bridge Width | 21 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
Select Select Color
Select Select Lens Option
From $113.35
Original: $323.86
-65%Eyepetizer Twiggy Sunglass—
$323.86
$113.35Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | EYEPETIZER |
| Model No | TWIGGY |
| Color | BLACK-GOLD (C.A–4–68), BLUE-SILVER (C.BY–1–69) |
| Shape | Triangle |
| Material | S/M/S |
| Type | Full-Rim |
| Lens Width | 46 mm |
| Bridge Width | 21 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
























