🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale


Eyepetizer Torino Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | EYEPETIZER |
| Model No | TORINO |
| Color | GOLD (C.4–25) |
| Shape | Square |
| Material | METAL |
| Type | Full-Rim |
| Lens Width | 53 mm |
| Bridge Width | 19 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
$109.00
Original: $311.44
-65%Eyepetizer Torino Sunglass—
$311.44
$109.00Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | EYEPETIZER |
| Model No | TORINO |
| Color | GOLD (C.4–25) |
| Shape | Square |
| Material | METAL |
| Type | Full-Rim |
| Lens Width | 53 mm |
| Bridge Width | 19 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
























