WT-MBLK (C.CY–6–50), PNK-ROSEGD (C.Q–9–44), BLK-SILVER(C.A-1)
🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale












Eyepetizer Naomi Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | EYEPETIZER |
| Model No | NAOMIÂ |
| Color |
|
| Shape | Oval |
| Material | S/M/S |
| Type | Full-Rim |
| Lens Width | 49 mm |
| Bridge Width | 23 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
Select Select Color
Select Select Lens Option
From $112.27
Original: $320.76
-65%Eyepetizer Naomi Sunglass—
$320.76
$112.27Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | EYEPETIZER |
| Model No | NAOMIÂ |
| Color |
|
| Shape | Oval |
| Material | S/M/S |
| Type | Full-Rim |
| Lens Width | 49 mm |
| Bridge Width | 23 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
























