š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale








Eyepetizer Medici Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | EYEPETIZER |
| Model No | MEDICI |
| Color | MATTE-BLACK (C.6.68), ROSE-GOLD(C.9-66) |
| Shape | Geometric |
| Material | Metal |
| Type | Full-Rim |
| Lens Width | 45 mm |
| Bridge Width | 21 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
Select Select Color
Select Select Lens Option
From $110.45
Original: $315.58
-65%Eyepetizer Medici Sunglassā
$315.58
$110.45Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | EYEPETIZER |
| Model No | MEDICI |
| Color | MATTE-BLACK (C.6.68), ROSE-GOLD(C.9-66) |
| Shape | Geometric |
| Material | Metal |
| Type | Full-Rim |
| Lens Width | 45 mm |
| Bridge Width | 21 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
























