GRN GOLD (2 C.O/O–4–25), PINK ROSE-GOLD (C.Q–9–44)
🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale




Eyepetizer Honore Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | EYEPETIZER |
| Model No | HONORE |
| Color |
|
| Shape | Round |
| Material | S/M/S |
| Type | Full-Rim |
| Lens Width | 50 mm |
| Bridge Width | 23 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
Select Select Color
Select Select Lens Option
From $107.92
Original: $308.34
-65%Eyepetizer Honore Sunglass—
$308.34
$107.92Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | EYEPETIZER |
| Model No | HONORE |
| Color |
|
| Shape | Round |
| Material | S/M/S |
| Type | Full-Rim |
| Lens Width | 50 mm |
| Bridge Width | 23 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
























