🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale








Eyepetizer Havana Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | EYEPETIZER |
| Model No | HAVANAÂ |
| Color | SILVER (C.1–26), GOLD (C.9–70) |
| Shape | Geometric |
| Material | METAL |
| Type | Full-Rim |
| Lens Width | 50 mm |
| Bridge Width | 20 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
Select Select Color
Select Select Lens Option
From $124.94
Original: $356.97
-65%Eyepetizer Havana Sunglass—
$356.97
$124.94Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | EYEPETIZER |
| Model No | HAVANAÂ |
| Color | SILVER (C.1–26), GOLD (C.9–70) |
| Shape | Geometric |
| Material | METAL |
| Type | Full-Rim |
| Lens Width | 50 mm |
| Bridge Width | 20 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
























