🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale












Eyepetizer Etherege Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | EYEPETIZER |
| Model No | ETHEREGE |
| Color | SILVER (C.1–53), GOLD (C.4–52), MATTE-BLACK(C.6–51) |
| Shape | Rectangle |
| Material | METAL |
| Type | Rim-less |
| Lens Width | 52 mm |
| Bridge Width | 18 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
Select Select Color
Select Select Lens Option
From $119.51
Original: $341.45
-65%Eyepetizer Etherege Sunglass—
$341.45
$119.51Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | EYEPETIZER |
| Model No | ETHEREGE |
| Color | SILVER (C.1–53), GOLD (C.4–52), MATTE-BLACK(C.6–51) |
| Shape | Rectangle |
| Material | METAL |
| Type | Rim-less |
| Lens Width | 52 mm |
| Bridge Width | 18 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
























