🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale


Eyepetizer Empire Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | EYEPETIZER |
| Model No | EMPIRE |
| Color | GOLD (C.4–25) |
| Shape | Geometric |
| Material | METAL |
| Type | Rim-less |
| Lens Width | 48 mm |
| Bridge Width | 18 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
$111.18
Original: $317.65
-65%Eyepetizer Empire Sunglass—
$317.65
$111.18Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | EYEPETIZER |
| Model No | EMPIRE |
| Color | GOLD (C.4–25) |
| Shape | Geometric |
| Material | METAL |
| Type | Rim-less |
| Lens Width | 48 mm |
| Bridge Width | 18 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
























