🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale




Eyepetizer Dillinger Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | EYEPETIZER |
| Model No | DILLINGER |
| Color | GOLD (C.4–44) , ROSE-GOLD (C.9–49) |
| Shape | Rectangle |
| Material | METAL |
| Type | Rim-less |
| Lens Width | 52 mm |
| Bridge Width | 18 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
Select Select Color
Select Select Lens Option
From $104.66
Original: $299.03
-65%Eyepetizer Dillinger Sunglass—
$299.03
$104.66Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | EYEPETIZER |
| Model No | DILLINGER |
| Color | GOLD (C.4–44) , ROSE-GOLD (C.9–49) |
| Shape | Rectangle |
| Material | METAL |
| Type | Rim-less |
| Lens Width | 52 mm |
| Bridge Width | 18 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
























