🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale








Eyepetizer Canar Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | EYEPETIZER |
| Model No | CANAR |
| Color | SILVER (C.1–26), GOLD (C.4–25) |
| Shape | Geometric |
| Material | METAL |
| Type | Full- Rim |
| Lens Width | 55 mm |
| Bridge Width | 17 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
Select Select Color
Select Select Lens Option
From $114.08
Original: $325.93
-65%Eyepetizer Canar Sunglass—
$325.93
$114.08Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | EYEPETIZER |
| Model No | CANAR |
| Color | SILVER (C.1–26), GOLD (C.4–25) |
| Shape | Geometric |
| Material | METAL |
| Type | Full- Rim |
| Lens Width | 55 mm |
| Bridge Width | 17 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
























