🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale








Eyepetizer Asakusa Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | EYEPETIZER |
| Model No | ASAKUSA |
| Color | SILVER (C.1–66), GUN-METAL (C.3–67) |
| Shape | Geometric |
| Material | METAL |
| Type | Half- Rim |
| Lens Width | 51 mm |
| Bridge Width | 17 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
Select Select Color
Select Select Lens Option
From $110.45
Original: $315.58
-65%Eyepetizer Asakusa Sunglass—
$315.58
$110.45Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | EYEPETIZER |
| Model No | ASAKUSA |
| Color | SILVER (C.1–66), GUN-METAL (C.3–67) |
| Shape | Geometric |
| Material | METAL |
| Type | Half- Rim |
| Lens Width | 51 mm |
| Bridge Width | 17 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
























